Godziny otwarcia w Rossmann, Chełmża

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Chełmży, chcesz odwiedzić Rossmann, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Rossmann Chełmża mogą w święta uledz zmianie.Mieszkasz w Chełmży, planujesz odwiedzić Rossmann, ale nNie wiesz, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Rossmann Chełmża jednak w święta mogą się różnić.

Rossmann, Chełmża – sklep

W Chełmży na ulicy Sikorskiego 30 znajdziesz sklep Rossmann bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Nike, adidas, Mexx, Garnier czy Max Factor, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Rossmann i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Rossmann

Poniedziałek9.00 – 18.30
Wtorek9.00 – 18.30
Środka9.00 – 18.30
Czwartek9.00 – 18.30
Piątek9.00 – 18.30
Sobota9.00 – 15.00
Niedziala

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Rossmann, Chełmży jest w weekend otwarty tylko w sobotę, od 9.00 do 15.00. W niedzielę jest zamknięte. Nie pozostaje nic innego jak poczekać na przyszły tydzień i wybrać się w poniedziałek.

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 11 kwietnia 2012

Ochrona prywatnych danych

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: