Godziny otwarcia w Lidl, Goleniów

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Goleniowie, chcesz odwiedzić Lidl, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Lidl Goleniów mogą w święta uledz zmianie.Mieszkasz w Goleniowie, planujesz odwiedzić Lidl, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Lidl Goleniów jednak w święta mogą się różnić.

Lidl, Goleniów – punkt sprzedaży

W Goleniowie na ulicy ul. Szkolna 1 znajdziesz sklep Lidl bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki adidas, Tchibo, Garnier, Nivea czy Lidl, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Lidl i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Lidl

Poniedziałek7.00 – 21.00
Wtorek7.00 – 21.00
Środka7.00 – 21.00
Czwartek7.00 – 21.00
Piątek7.00 – 21.00
Sobota7.00 – 21.00
Niedziala9.00 – 18.00

Godziny otwarcia w weekend

Godziny otwarcia w weekend są w Lidl w Goleniowie takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 21.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Lidl w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Lidl, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasza witryna pomogła i daliśmy Ci odpowiedź na to, kiedy mają otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 1 sierpnia 2012

Ochrona prywatnych danych

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: