Godziny otwarcia Lewiatan Lubartów

4 98
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Lubartowie, chcesz odwiedzić Lewiatan, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Lewiatan Lubartów mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Lubartowiei chcesz odwiedzić Lewiatan, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Lewiatan Lubartów jednak w święta mogą się różnić.

Sklep Lewiatan w Lubartowie

W Lubartowie na ulicy LUBELSKA 38 znajdziesz sklep Lewiatan bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Sokołów, Indykpol, Morliny, Zielona budka czy Lays, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Lewiatan i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Lewiatan

Poniedziałek6.30 – 21.30
Wtorek6.30 – 21.30
Środka6.30 – 21.30
Czwartek6.30 – 21.30
Piątek6.30 – 21.30
Sobota7.00 – 20.00
Niedziala9.00 – 19.00

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Lewiatan w Lubartowie takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 20.00

Lewiatan może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Lewiatan w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na to, kiedy dokładnie jest otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 20 września 2017

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Lewiatan znajdziecie na przykład w Radzyniu Podlaskim, Knyszynie, Pasłęku, Wilamowicach, Ciechanowie, Mielcu, Suszu, Sieniawie, Hrubieszowie, Śremie, Skawinie, Ogrodzieńcu, Szepietowie, Ustce i Piszu.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: