Godziny otwarcia w Leroy Merlin, Toruń

4 10
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Szukasz informacji kiedy jest otwarte w Leroy Merlin Toruń? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Leroy Merlin na wszystkie dni tygodnia.Szukasz, jak otwarte jest w Leroy Merlin w Toruń? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Leroy Merlin we wszystkich dniach tygodnia.

To wszystko prosto i przejżyście tylko ze sprawdzonych źródeł.

Sklep Leroy Merlin w Toruniu

W Toruniu na ulicy Szosa Lubicka 155 znajdziesz sklep Leroy Merlin bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić sobie coś od marki Luxens, Dekoral, 3V3, Nobiles czy Magnat, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do sklepu Leroy Merlin i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Leroy Merlin

Poniedziałek7.00 – 21.00
Wtorek7.00 – 21.00
Środka7.00 – 21.00
Czwartek7.00 – 21.00
Piątek7.00 – 21.00
Sobota7.00 – 21.00
Niedziala9.00 – 20.00

Godziny otwarcia w weekend

Godziny otwarcia w weekend są w Leroy Merlin w Toruniu takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 21.00

Leroy Merlin może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Leroy Merlin w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy sklep, którego szukasz ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 27 listopada 2012

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Leroy Merlin znajdziecie na przykład w Lublinie, Zgorzelcu, Opolu, Częstochowie, Rumii, Legnicy, Krakowie, Zielonej Górze, Puławach, Białymstoku, Kaliszu, Wrocławiu, Katowicach, Świdnicy i Sosnowcu.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: