Godziny otwarcia w Aldik, Biała Podlaska

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Białej Podlasce, chcesz odwiedzić Aldik, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Aldik Biała Podlaska mogą w święta uledz zmianie.Mieszkasz w Białej Podlasce, planujesz odwiedzić Aldik, ale nNie wiesz, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Aldik Biała Podlaska jednak w święta mogą się różnić.

Aldik, Biała Podlaska – sklep

Aldik Biała Podlaska sprzedaje marki Tchibo, Nike, adidas, Ziaja czy Wedel. Znajdziesz go na ulicy ul. Sidorska 18, Biała Podlaska. Dokładne godziny otwarcia znajdziesz poniżej.

Godziny otwarcia w Aldik

Poniedziałek7.00 – 20.30
Wtorek7.00 – 20.30
Środka7.00 – 20.30
Czwartek7.00 – 20.30
Piątek7.00 – 20.30
Sobota7.00 – 18.00
Niedziala9.00 – 16.00

Jak jest otwarte w sobotę i niedzielę?

Godziny otwarcia w weekend są w Aldik w Białej Podlasce takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 18.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Aldik w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Aldik, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasza witryna pomogła i daliśmy Ci odpowiedź na to, jak mają otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 20 września 2021

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Aldik znajdziecie na przykład w Lublinie, Krasnymstawie, Biłgoraju, Kraśniku, Poniatowej, Rzeszowie, Świdniku i Stalowej Woli.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: