Godziny otwarcia Lidl Białystok

4 162
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Białymstoku, chcesz odwiedzić Lidl, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Lidl Białystok mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Białymstokui chcesz odwiedzić Lidl, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Lidl Białystok jednak w święta mogą się różnić.

Punkt sprzedaży Lidl w Białymstoku

W Białymstoku na ulicy ul. Sowlańska 1A znajdziesz sklep Lidl bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić sobie coś od marki Tchibo, Lidl, adidas, Meradiso czy PHARMACERIS, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Lidl i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Lidl

Poniedziałek8.00 – 21.00
Wtorek8.00 – 21.00
Środka8.00 – 21.00
Czwartek8.00 – 21.00
Piątek8.00 – 21.00
Sobota8.00 – 21.00
Niedziala9.00 – 18.00

Godziny otwarcia w weekend

Godziny otwarcia w weekend są w Lidl w Białymstoku takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 8.00 do 21.00

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 24 lutego 2016

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Lidl znajdziecie na przykład w Wrześni, Wschowie, Toruniu, Mielcu, Tarnowskich Górach, Bydgoszczy, Ostródzie, Przemyślu, Myśliborzu, Sztumie, Koninie, Bytomiu, Czeladzi, Pyszycach i Nowym Targu.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: