Godziny otwarcia Apteka Mediq Bochnia

4 65
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Szukasz informacji kiedy jest otwarte w Apteka Mediq Bochnia? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Apteka Mediq na wszystkie dni tygodnia.Szukasz, jak otwarte jest w Apteka Mediq w Bochnia? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Apteka Mediq we wszystkich dniach tygodnia.

Wszystkie bardzo przejżyście a głównie z zaufanych źródeł.

Apteka Mediq, Bochnia – punkt sprzedaży

W Bochni na ulicy Pl. Gazaris 1B znajdziesz sklep Apteka Mediq bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić sobie coś od marki Ziaja, PHARMACERIS, Herbapol, Nivea czy Always, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do sklepu Apteka Mediq i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Apteka Mediq

Poniedziałek8.00 – 19.00
Wtorek8.00 – 19.00
Środka8.00 – 19.00
Czwartek8.00 – 19.00
Piątek8.00 – 19.00
Sobota8.00 – 14.00
Niedziala

W jakich godzinach jest otwarte w weekend?

Apteka Mediq, Bochni jest w weekend otwarty tylko w sobotę, od 8.00 do 14.00. W niedzielę jest zamknięte. Będziesz musiał/a poczekać aż do poniedziałku

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na pytanie, kiedy dokładnie jest otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 28 grudnia 2018

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Apteka Mediq znajdziecie na przykład w Zielonej Górze, Wrocławiu, Zamościu, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Zgorzelcu, Rzeszowie, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wołominie, Gdańsku i Szczecinie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: