Godziny otwarcia Lidl Bolesławiec

4 162
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Szukasz informacji kiedy jest otwarte w Lidl Bolesławiec? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Lidl na wszystkie dni tygodnia.Chcesz się dowiedzieć, jak otwarte jest w Lidl w Bolesławiec? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Lidl we wszystkich dniach tygodnia.

To wszystko prosto i przejżyście tylko ze sprawdzonych źródeł.

Punkt sprzedaży Lidl w Bolesławcu

Lidl Bolesławiec sprzedaje marki Tchibo, Lidl, adidas, Meradiso czy PHARMACERIS. Znajdziesz go na ulicy ul. Polna, Bolesławiec. Dokładne godziny otwarcia znajdziesz poniżej.

Godziny otwarcia w Lidl

Poniedziałek8.00 – 21.00
Wtorek8.00 – 21.00
Środka8.00 – 21.00
Czwartek8.00 – 21.00
Piątek8.00 – 21.00
Sobota8.00 – 21.00
Niedziala9.00 – 18.00

Godziny otwarcia w weekend

Godziny otwarcia w weekend są w Lidl w Bolesławcu takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 8.00 do 21.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Lidl w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Lidl, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na pytanie, kiedy mają otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 25 lutego 2016

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Lidl znajdziecie na przykład w Turku, Łukowie, Chorzowie, Jaworznie, Olsztynie, Policach, Płocku, Żarach, Namysłowie, Katowicach, Świebodzinie, Komornikach, Włocławku, Słubicach i Krakowie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: