Godziny otwarcia Komfort Chojnice

4 65
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Chojnicach, chcesz odwiedzić Komfort, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Komfort Chojnice mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Chojnicachi chcesz odwiedzić Komfort, ale nNie wiesz, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Komfort Chojnice jednak w święta mogą się różnić.

Punkt sprzedaży Komfort w Chojnicach

W Chojnicach na ulicy ul. Derdowskiego 8 znajdziesz sklep Komfort bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić sobie coś od marki Dom Korkowy, AB, Steico, Kopp czy Berry Floor, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Komfort i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Komfort

Poniedziałek9.00 – 17.00
Wtorek9.00 – 17.00
Środka9.00 – 17.00
Czwartek9.00 – 17.00
Piątek9.00 – 17.00
Sobota9.00 – 13.00
Niedziala

Godziny otwarcia w weekend

Komfort, Chojnicach jest w weekend otwarty tylko w sobotę, od 9.00 do 13.00. W niedzielę jest zamknięte. Nie pozostaje nic innego jak poczekać na przyszły tydzień i wybrać się w poniedziałek.

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy sklep, którego szukasz ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 21 grudnia 2018

Ochrona prywatnych danych

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: