Godziny otwarcia POLOmarket Czersk

4 60
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Czersku, chcesz odwiedzić POLOmarket, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w POLOmarket Czersk mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Czerskui chcesz odwiedzić POLOmarket, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w POLOmarket Czersk jednak w święta mogą się różnić.

POLOmarket, Czersk – punkt sprzedaży

W Czersku na ulicy ul. Kościuszki 39 znajdziesz sklep POLOmarket bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Tchibo, Wedel, F&F, Sony czy Henryk Kania, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału POLOmarket i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w POLOmarket

Poniedziałek6.30 – 21.00
Wtorek6.30 – 21.00
Środka6.30 – 21.00
Czwartek6.30 – 21.00
Piątek6.30 – 21.00
Sobota6.30 – 21.00
Niedziala8.00 – 20.00

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w POLOmarket w Czersku takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 6.30 do 21.00

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy sklep, którego szukasz ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 10 września 2015

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy POLOmarket znajdziecie na przykład w Głogowie, Kole, Miastku, Ornecie, Chojnicach, Rawiczu, Słupcy, Mosinie, Giżycku, Oleśnie, Kościerzynie, Wołominie, Grodzisku Wielkopolskim, Byczycy i Suwałkach.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: