Apteka Mediq "Brzeźno"

Godziny otwarcia Apteka Mediq "Brzeźno" Gdańsk

4 66
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Gdańsku, chcesz odwiedzić Apteka Mediq "Brzeźno", ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Apteka Mediq "Brzeźno" Gdańsk mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Gdańskui chcesz odwiedzić Apteka Mediq "Brzeźno", ale nNie wiesz, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Apteka Mediq "Brzeźno" Gdańsk jednak w święta mogą się różnić.

Apteka Mediq "Brzeźno", Gdańsk – punkt sprzedaży

W Gdańsku na ulicy Korzeniowskiego 13 znajdziesz sklep Apteka Mediq "Brzeźno" bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Ziaja, PHARMACERIS, Herbapol, Nivea czy Always, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Apteka Mediq "Brzeźno" i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Apteka Mediq "Brzeźno"

Poniedziałek9.00 – 19.30
Wtorek9.00 – 19.30
Środka9.00 – 19.30
Czwartek9.00 – 19.30
Piątek9.00 – 19.30
Sobota9.00 – 14.30
Niedziala10.00 – 13.30

W jakich godzinach jest otwarte w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Apteka Mediq "Brzeźno" w Gdańsku takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 9.00 do 14.30

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 7 grudnia 2018

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia Gdańsk

Aktualnie na naszej stronie nie znajduje się podobny sklep w innym mieście

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: