Godziny otwarcia w Adidas, Gdynia

4 93
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Gdyni, chcesz odwiedzić Adidas, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Adidas Gdynia mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Gdyni, planujesz odwiedzić Adidas, ale nNie wiesz, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Adidas Gdynia jednak w święta mogą się różnić.

Adidas, Gdynia – punkt sprzedaży

Adidas Gdynia sprzedaje marki adidas. Znajdziesz go na ulicy ul. I Armii Wojska Polskiego 1, Gdynia. Dokładne godziny otwarcia znajdziesz poniżej.

Godziny otwarcia w Adidas

Poniedziałek9.00 – 21.00
Wtorek9.00 – 21.00
Środka9.00 – 21.00
Czwartek9.00 – 21.00
Piątek9.00 – 21.00
Sobota9.00 – 21.00
Niedziala10.00 – 20.00

W jakich godzinach jest otwarte w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Adidas w Gdyni takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 9.00 do 21.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Adidas w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Adidas, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasza witryna pomogła i daliśmy Ci odpowiedź na pytanie, jak mają otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 1 marca 2013

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Adidas znajdziecie na przykład w Luboniu, Szczecinie, Wrocławiu, Czeladzi, Zabrzu, Poznaniu, Krakowie, Sosnowcu, Gdańsku, Radomiu, Olsztynie, Warszawie, Mielcu, Bydgoszczy i Koszalinie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: