Godziny otwarcia Intersport Kalisz

4 61
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy jest otwarte w Kaliszu w Intersport, jesteś w odpowiednim miejscu! Kompletny przegląd godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz niżej w tabelce.Chciałbyś wiedzieć, jakie są godziny otwarcia w Kaliszu w Intersport, jesteś w odpowiednim miejscu! Przejżysta lista godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz w przygotowanej poniżej tabelce.

Intersport, Kalisz – sklep

Punkt sprzedaży Intersport znajdziesz w Amber Kalisz na ulicy ul. Górnośląska 82. Intersport sprzedaje marki takie jak Nike, adidas, Puma czy Fila.

Godziny otwarcia w Intersport

Poniedziałek9.00 – 21.00
Wtorek9.00 – 21.00
Środka9.00 – 21.00
Czwartek9.00 – 21.00
Piątek9.00 – 21.00
Sobota9.00 – 21.00
Niedziala10.00 – 20.00

Jak jest otwarte w sobotę i niedzielę?

Godziny otwarcia w weekend są w Intersport w Kaliszu takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 9.00 do 21.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Intersport w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Intersport, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy sklep, którego szukasz ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 7 września 2019

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Intersport znajdziecie na przykład w Krakowie, Płocku, Warszawie, Zakopanem, Gdyni, Lublinie, Radomiu, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Kielcach, Szczecinie i Rzeszowie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: