Godziny otwarcia Bershka Katowice

4 87
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Szukasz informacji kiedy jest otwarte w Bershka Katowice? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Bershka na wszystkie dni tygodnia.Chcesz się dowiedzieć, jak otwarte jest w Bershka w Katowice? Mamy wrażenie, że Ci pomożemy. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Bershka we wszystkich dniach tygodnia.

To wszystko prosto i przejżyście tylko ze sprawdzonych źródeł.

Bershka, Katowice – sklep

W Galeria Katowicka znajdziesz sklep Bershka bardzo łatwo. Jeśli szukasz innych sprzedawców takich marek jak Bershka, wypróbuj stronę www.mapahandlu.pl.

Godziny otwarcia w Bershka

Poniedziałek9.00 – 21.00
Wtorek9.00 – 21.00
Środka9.00 – 21.00
Czwartek9.00 – 21.00
Piątek9.00 – 21.00
Sobota9.00 – 21.00
Niedziala10.00 – 20.00

Jak jest otwarte w sobotę i niedzielę?

Godziny otwarcia w weekend są w Bershka w Katowicach takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 9.00 do 21.00

Bershka może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Bershka w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 8 października 2018

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Bershka znajdziecie na przykład w Bydgoszczy, Sosnowcu, Słupsku, Poznaniu, Nowym Sączu, Warszawie, Radomiu, Jeleniej Górze, Łodzi, Olsztynie, Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Inowrocławiu i Wrocławiu.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: