Godziny otwarcia w Batmar, Kielce

4 57
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Kielcach, chcesz odwiedzić Batmar, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Batmar Kielce mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Kielcachi chcesz odwiedzić Batmar, ale nNie wiesz, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Batmar Kielce jednak w święta mogą się różnić.

Sklep Batmar w Kielcach

Batmar Kielce sprzedaje marki Batmar. Znajdziesz go na ulicy ul. Piekoszowska, Kielce. Informacje, kiedy dokładnie mają otwarte, znajdziesz kilka linijek niżej.

Godziny otwarcia w Batmar

Poniedziałek6.00 – 18.00
Wtorek6.00 – 18.00
Środka6.00 – 18.00
Czwartek6.00 – 18.00
Piątek6.00 – 18.00
Sobota6.30 – 14.00
Niedziala

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Batmar, Kielcach jest w weekend otwarty tylko w sobotę, od 6.30 do 14.00. W niedzielę jest zamknięte. Będziesz musiał/a poczekać aż do poniedziałku

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Batmar w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Batmar, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy sklep, którego szukasz ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 20 stycznia 2018

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Batmar znajdziecie na przykład w Końskich, Starachowicach i Skarżysku-Kamiennej.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: