Godziny otwarcia Biedronka Kielce

4 151
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy jest otwarte w Kielcach w Biedronka, jesteś w odpowiednim miejscu! Kompletny przegląd godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz niżej w tabelce.Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są godziny otwarcia w Kielcach w Biedronka, jesteś w odpowiednim miejscu! Przejżysta lista godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz w przygotowanej poniżej tabelce.

Biedronka, Kielce – sklep

W Kielcach na ulicy ul. 3-go Maja 156 znajdziesz sklep Biedronka bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Tchibo, adidas, Ziaja, PHARMACERIS czy Herbal Essences, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Biedronka i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Biedronka

Poniedziałek7.00 – 21.00
Wtorek7.00 – 21.00
Środka7.00 – 21.00
Czwartek7.00 – 21.00
Piątek7.00 – 21.00
Sobota7.00 – 21.00
Niedziala9.00 – 20.00

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Biedronka w Kielcach takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 21.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Biedronka w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Biedronka, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 9 września 2016

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Biedronka znajdziecie na przykład w Mińsku Mazowieckim, Łasku, Końskich, Strzelcach Opolskich, Lublińcu, Limanowej, Gubinie, Jaworznie, Okonku, Szadku, Łodzi, Augustowie, Trzebini, Suszu i Radomsku.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: