Godziny otwarcia Adidas Koszalin

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy jest otwarte w Koszalinie w Adidas, jesteś w odpowiednim miejscu! Kompletny przegląd godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz niżej w tabelce.Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są godziny otwarcia w Koszalinie w Adidas, jesteś w odpowiednim miejscu! Kompletny przegląd godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz w przygotowanej poniżej tabelce.

Adidas, Koszalin – punkt sprzedaży

Punkt sprzedaży Adidas znajdziesz w Centrum handlowe Atrium na ulicy Paderewskiego 1. Adidas sprzedaje marki takie jak adidas.

Godziny otwarcia w Adidas

Poniedziałek9.00 – 21.00
Wtorek9.00 – 21.00
Środka9.00 – 21.00
Czwartek9.00 – 21.00
Piątek9.00 – 21.00
Sobota9.00 – 21.00
Niedziala10.00 – 20.00

W jakich godzinach jest otwarte w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Adidas w Koszalinie takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 9.00 do 21.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Adidas w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Adidas, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na to, kiedy dokładnie jest otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 4 kwietnia 2023

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Adidas znajdziecie na przykład w Sosnowcu, Poznaniu, Nowym Targu, Zabrzu, Olsztynie, Gdyni, Rzgowie, Krakowie, Mielcu, Bydgoszczy, Warszawie, Radomiu, Czeladzi, Szczecinie i Wrocławiu.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: