Godziny otwarcia w Aldik, Kraśnik

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Kraśniku, chcesz odwiedzić Aldik, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Aldik Kraśnik mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Kraśniku, planujesz odwiedzić Aldik, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Aldik Kraśnik jednak w święta mogą się różnić.

Aldik, Kraśnik – punkt sprzedaży

W Kraśniku na ulicy ul. Urzędowska 42 znajdziesz sklep Aldik bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Tchibo, Nike, adidas, Ziaja czy Wedel, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do sklepu Aldik i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Aldik

Poniedziałek7.00 – 21.00
Wtorek7.00 – 21.00
Środka7.00 – 21.00
Czwartek7.00 – 21.00
Piątek7.00 – 21.00
Sobota7.00 – 20.00
Niedziala9.00 – 15.00

Jak jest otwarte w sobotę i niedzielę?

Godziny otwarcia w weekend są w Aldik w Kraśniku takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 20.00

Aldik może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Aldik w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 19 września 2021

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Aldik znajdziecie na przykład w Białej Podlasce, Stalowej Woli, Krasnymstawie, Lublinie, Biłgoraju, Świdniku, Poniatowej i Rzeszowie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: