Godziny otwarcia Lewiatan Łapy

4 98
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Szukasz informacji kiedy jest otwarte w Lewiatan Łapy? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Lewiatan na wszystkie dni tygodnia.Chcesz się dowiedzieć, jak otwarte jest w Lewiatan w Łapy? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Lewiatan we wszystkich dniach tygodnia.

To wszystko prosto i przejżyście tylko ze sprawdzonych źródeł.

Lewiatan, Łapy – punkt sprzedaży

W Łapach na ulicy CMENTARNA 2 znajdziesz sklep Lewiatan bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić sobie coś od marki Sokołów, Indykpol, Morliny, Zielona budka czy Lays, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Lewiatan i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Lewiatan

Poniedziałek6.30 – 21.30
Wtorek6.30 – 21.30
Środka6.30 – 21.30
Czwartek6.30 – 21.30
Piątek6.30 – 21.30
Sobota7.00 – 20.00
Niedziala9.00 – 19.00

W jakich godzinach jest otwarte w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Lewiatan w Łapach takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 20.00

Lewiatan może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Lewiatan w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na to, kiedy dokładnie jest otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 18 września 2017

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Lewiatan znajdziecie na przykład w Tykocinie, Gołdapi, Nidzicy, Będzinie, Pasłęku, Cieszynie, Szlichtyngowej, Jedliczu, Skokach, Międzyrzeczu, Szczecinie, Tucznie, Sejnym, Myszkowie i Łodzi.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: