Godziny otwarcia w Lidl, Police

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Szukasz informacji kiedy jest otwarte w Lidl Police? Myślimy, że możemy Ci pomóc. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Lidl na wszystkie dni tygodnia.Chcesz się dowiedzieć, jak otwarte jest w Lidl w Police? Mamy wrażenie, że Ci pomożemy. Przygotowaliśmy niżej przegląd godzin otwarcia w Lidl we wszystkich dniach tygodnia.

Wszystkie bardzo przejżyście a głównie z zaufanych źródeł.

Punkt sprzedaży Lidl w Policach

Lidl Police sprzedaje marki adidas, Tchibo, Garnier, Nivea czy Lidl. Znajdziesz go na ulicy ul. Wkrzańska 2, Police. Informacje, kiedy dokładnie mają otwarte, znajdziesz kilka linijek niżej.

Godziny otwarcia w Lidl

Poniedziałek7.00 – 21.00
Wtorek7.00 – 21.00
Środka7.00 – 21.00
Czwartek7.00 – 21.00
Piątek7.00 – 21.00
Sobota7.00 – 21.00
Niedziala9.00 – 18.00

Godziny otwarcia w weekend

Godziny otwarcia w weekend są w Lidl w Policach takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 21.00

Lidl może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Lidl w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na to, kiedy dokładnie jest otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 1 sierpnia 2012

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Lidl znajdziecie na przykład w Świebodzinie, Sierpcu, Łukowie, Sztumie, Kole, Rybniku, Zgierzu, Radzionkowie, Bytomiu, Gołdapi, Grodzisku Wielkopolskim, Komornikach, Sopocie, Bielawie i Głogowie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: