Godziny otwarcia w Aldik, Poniatowa

Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Poniatowej, chcesz odwiedzić Aldik, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Aldik Poniatowa mogą w święta uledz zmianie.Żyjesz w Poniatoweji chcesz odwiedzić Aldik, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Aldik Poniatowa jednak w święta mogą się różnić.

Aldik, Poniatowa – sklep

W Poniatowej na ulicy ul. Brzozowa 6 znajdziesz sklep Aldik bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Nike, adidas, Tchibo, Max Factor czy Garnier, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Aldik i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Aldik

Poniedziałek6.30 – 20.30
Wtorek6.30 – 20.30
Środka6.30 – 20.30
Czwartek6.30 – 20.30
Piątek6.30 – 20.30
Sobota7.00 – 19.00
Niedziala8.00 – 15.00

Jak jest otwarte w sobotę i niedzielę?

Godziny otwarcia w weekend są w Aldik w Poniatowej takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 19.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Aldik w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Aldik, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasz web kiedy-otwieraja.pl pomogł i daliśmy Ci odpowiedź na pytanie, kiedy mają otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 4 sierpnia 2012

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Aldik znajdziecie na przykład w Stalowej Woli, Rzeszowie, Lublinie, Krasnymstawie, Biłgoraju, Kraśniku, Świdniku i Białej Podlasce.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: