Godziny otwarcia Apteka Mediq Wrocław

4 66
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Wrocławiu, chcesz odwiedzić Apteka Mediq, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Apteka Mediq Wrocław mogą w święta uledz zmianie.Mieszkasz w Wrocławiu, planujesz odwiedzić Apteka Mediq, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Apteka Mediq Wrocław jednak w święta mogą się różnić.

Apteka Mediq, Wrocław – punkt sprzedaży

W Wrocławiu na ulicy ul. Inflancka 39 znajdziesz sklep Apteka Mediq bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić sobie coś od marki Ziaja, PHARMACERIS, Herbapol, Nivea czy Always, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Apteka Mediq i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Apteka Mediq

Poniedziałek8.00 – 20.00
Wtorek8.00 – 20.00
Środka8.00 – 20.00
Czwartek8.00 – 20.00
Piątek8.00 – 20.00
Sobota9.00 – 15.00
Niedziala

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Apteka Mediq, Wrocławiu jest w weekend otwarty tylko w sobotę, od 9.00 do 15.00. W niedzielę jest zamknięte. Będziesz musiał/a poczekać aż do poniedziałku

Wierzymy, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 5 grudnia 2018

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Apteka Mediq znajdziecie na przykład w Warszawie, Zielonej Górze, Zgorzelcu, Zamościu, Wołominie, Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku, Krakowie, Bochni, Katowicach, Lublinie i Rzeszowie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: