Godziny otwarcia Mix Electronics RTV/AGD Złocieniec

4 87
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Mieszkasz w Złocieńcu, chcesz odwiedzić Mix Electronics RTV/AGD, ale nie wiesz, w jakich godzinach mają otwarte? Spójrz kilka rzędów niżej a napewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Mix Electronics RTV/AGD Złocieniec mogą w święta uledz zmianie.Mieszkasz w Złocieńcu, planujesz odwiedzić Mix Electronics RTV/AGD, ale nie jesteś pewien, w jakim czasie mają otwarte właśnie dzisiaj? Popatrz kilka rzędów niżej i na pewno znajdziesz odpowiedź. Godziny otwarcia w Mix Electronics RTV/AGD Złocieniec jednak w święta mogą się różnić.

Mix Electronics RTV/AGD, Złocieniec – sklep

Mix Electronics RTV/AGD Złocieniec sprzedaje marki Bosch, Apple, Samsung, HTC czy Canon. Znajdziesz go na ulicy ul. Staszica 17, Złocieniec. Dokładne godziny otwarcia znajdziesz poniżej.

Godziny otwarcia w Mix Electronics RTV/AGD

Poniedziałek10.00 – 18.00
Wtorek10.00 – 18.00
Środka10.00 – 18.00
Czwartek10.00 – 18.00
Piątek10.00 – 18.00
Sobota10.00 – 14.00
Niedziala

Jakie są godziny otwarcia w weekend?

Mix Electronics RTV/AGD, Złocieńcu jest w weekend otwarty tylko w sobotę, od 10.00 do 14.00. W niedzielę jest niestety zamknięte. Będziesz musiał/a poczekać aż do poniedziałku

Mix Electronics RTV/AGD może się także znajdować w innych miastach Polski, jeśli szukasz Mix Electronics RTV/AGD w innym mieście, kliknij na wybrane miasto na górze po prawej stronie.

Mamy nadzieję, że nasza strona internetowa pomogła Ci znaleźć informacje, kiedy oddział, który Cię interesuje ma otwarte i że nasza strona Ci się podoba.

Linki sponsorowane:

publikowano 20 grudnia 2012

Ochrona prywatnych danych

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: