Godziny otwarcia Aldik Lublin

1 1
Proszę czekać ...

Linki sponsorowane:

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy jest otwarte w Lublinie w Aldik, jesteś w odpowiednim miejscu! Kompletny przegląd godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz niżej w tabelce.Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są godziny otwarcia w Lublinie w Aldik, jesteś w odpowiednim miejscu! Przejżysta lista godzin otwarcia na cały tydzień znajdziesz w przygotowanej poniżej tabelce.

Aldik, Lublin – sklep

W Lublinie na ulicy ul. Gospodarcza 3 znajdziesz sklep Aldik bardzo łatwo. Jeśli chcesz kupić coś od marki Tchibo, Nike, adidas, Ziaja czy Wedel, napewno nie popełnisz błędu, jeśli pójdziesz do oddziału Aldik i się rozejrzysz.

Godziny otwarcia w Aldik

Poniedziałek7.00 – 21.00
Wtorek7.00 – 21.00
Środka7.00 – 21.00
Czwartek7.00 – 21.00
Piątek7.00 – 21.00
Sobota7.00 – 20.00
Niedziala9.00 – 15.00

W jakich godzinach jest otwarte w weekend?

Godziny otwarcia w weekend są w Aldik w Lublinie takie jak w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mają otwarte od 7.00 do 20.00

Jeśli szukasz godzin otwarcia w Aldik w innym mieście, spróbuj nawigacji menu na górze po prawej stronie. A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o sklepach takich jak Aldik, zajrzyj na stronę www.mapahandlu.pl.

Wierzymy, że Ci nasza strona pomogła i daliśmy Ci odpowiedź na to, jak mają otwarte w Twoim ulubionym sklepie.

Linki sponsorowane:

publikowano 19 września 2021

Ochrona prywatnych danych

Godziny otwarcia

Inne sklepy Aldik znajdziecie na przykład w Kraśniku, Świdniku, Krasnymstawie, Biłgoraju, Białej Podlasce, Poniatowej, Stalowej Woli i Rzeszowie.

Nasi partnerzy:

Obserwujemy supermarkety w Polsce.

Inne sklepy w województwie: